ГОДИШНИ НАГРАДИ НА РЕГИОНАЛНО УПРАВЛЕНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕТО - СОФИЯ - ГРАД ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

На 30 май 2019 г., на тържествена церемония, РУО – София-град, връчи ежегодните награди за цялостна дейност, заслуги и принос към столичното образование на заслужили и отличили се през учебната 2018/2019 година директори и учители от столични образователни институции, както и награди за подкрепа на столичното образование на социални партньори.

Церемонията започна с връчване на поздравителни адреси от г-жа Милена Дамянова – председател на комисията по образованието и науката в 44-то Народно събрание, д-р Елеонора Лилова – председател на Държавна агенция закрила на детето, д-р Анелия Андреева – директор на Национален инспекторат на образованието, д.ик.н. Янка Такева – председател на Синдикат на българските учители, г-н Николай Пехливанов – областен управител на област София и от г-жа Мария Каменова – председател на Българска асоциация на частните училища.

Празничната програма с изпълнения на деца и ученици от столични детски градини и училища допринесе за доброто настроение на всички присъстващи на събитието и за пореден път показа невероятния талант на децата на София.

Бяха удостоени следните директори, учители и социални партньори по категории, както следва:

І. С плакет за дългогодишни заслуги и принос в развитието на столичното образование:

1. Таньо Стойчев – директор на ПГТЕ „Х. Форд“.

2. Снежана Недкова – директор на 20 ОУ „Тодор Минков“.

ІI. С пластика (СОВА) и грамота за заслуги към столичното образование:

1. Диян Стаматов – директор на 119 СУ „Акад. Михаил Арнаудов“.

2. Веселка Тепавичарова – директор на 1 СУ „Пенчо Славейков“.

3. Валентина Денчева – директор на ЧСУНЕ „Веда“.

4. Магдалена Дочева – директор на ПЧАГ „Уилям Шекспир“.

5. Николай Радулов – директор на 176 ОбУ Св.св. Кирил и Методий“.

6. Евелина Иванова – директор на 72 ОУ „Христо Ботев“ .

7. Елка Белокапова – директор на Специално училище за ученици с нарушено зрение "Луи Брайл".

8. Теодора Йосифова – директор на ДГ № 34 „Брезичка“.

9. Людмила Маринова – директор на ДГ № 47 „Незабравка“.

ІІІ. С пластика (СОВА) и грамота за принос към столичното образование:

1. Николина Трифонова – старши учител в ДГ № 90 „Веса Паспалеева“.

2. Николина Караушева – старши учител в ДГ № 119 „Детска планета“.

3. Силвия Марушкина – старши учител в 98 НУ „Св. св. Кирил и Методий“.

4. Екатерина Божкова – старши учител във 2. СУ „Акад. Емилиян Станев“.

5. Бойка Нинова – старши учител по български език и литература в 143. ОУ „Георги Бенковски“.

6. Галина Заркова – старши учител по английски език в Първа АЕГ.

7. Мария Керемедчиева – старши учител по немски език в 31. СУЧЕМ „Иван Вазов“.

8. Магдалина Петкова – старши учител по френски език в 17. СУ „Дамян Груев“.

9. Радост Мазганова – старши учител по испански език в 49. ОУ „Бенито Хуарес“.

10. Силвия Панайотова – старши учител по италиански език в НУККЛИИЕК.

11. Мария Динева – учител по руски език в 119. СУ „Академик М. Арнаудов“.

12. Петя Тодорова – старши учител по математика в СМГ „Паисий Хилендарски“.

13. Ана Якимова – старши учител по информатика и информационни технологии в НТБГ.

14. Татяна Рангелова – главен учител по история и цивилизация в 149 СУ „Иван Хаджийски“.

15. Виктория Каранлъкова – старши учител по география и икономика в 137 СУ „Ангел Кънчев“.

16. Сийка Рангелова – учител по философия в ПГ по телекомуникации;

17. Нестор Маринов – старши учител по физическо възпитание и спорт в ПЧМГ.

18. Людмила Варадинова – старши учител по музика в 144 СУ „Народни будители“.

19. Ивайло Иванов – старши учител по хореография в 149 ОУ „Бенито Хуарес“.

20. Йордан Коралов – старши учител по изобразително изкуство в 35 СЕУ „Добри Войников“.

21. Валентина Тасева – старши учител по биология и здравно образование в 20 ОУ „Тодор Минков“.

22. Евгения Стойновска – главен учител по физика и астрономия в НУККЛИЕК.

23. Вилия Нейкова – главен учител по химия и опазване на околната среда в 55 СУ „Петко Каравелов“.

24. инж. Валентина Стоева – заместник-директор по учебно-производствена дейност в ПГ по телекомуникации.

IV. С пластика (СОВА) и грамота за подкрепа на столичното образование:

1. Йорданка Фандъкова – кмет на София и нейния екип доц. д-р Тодор Чобанов - заместник-кмет на София, Мария Минчева - директор на дирекция „Образование“, д-р Ирена Димитрова - директор на дирекция „Превенция, интеграция, спорт и туризъм“.

2. Д-р Янка Такева – председател на Синдиката на българските учители.

3. Д-р Юлиян Петров – председател на Синдикат „Образование“ към Конфедерация на труда „Подкрепа“.

4. Нина Чанева – председател на столична организация на Съюза на работодателите в системата на народната просвета в България.

5. Юлия Цинзова – директор на Столична библиотека.

6. Джънг Джингю – извънреден и пълномощен посланик на Република Корея в Република България.

Снимка

слайдшоу ГОДИШНИ НАГРАДИ НА  РЕГИОНАЛНО УПРАВЛЕНИЕ НА ОБРАЗОВАНИЕТО - СОФИЯ - ГРАД  ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

Слайдшоу

Добави в слайдшоу