Почетно отличие „Неофит Рилски“

На 24.05.2018 г.  след шествието по повод Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост, на сцена пред Народния театър „Иван Вазов“ ученици от столичните училища изнесоха празничен концерт, в който участваха и представителни групи по интереси  от проекта „Развитие на способностите на учениците и повишаване на мотивацията им за учене чрез дейности, развиващи специфични знания, умения и компетентности“ (ТВОЯТ ЧАС).

По време на концерта началникът на Регионално управление на образованието – София-град – д-р Ваня Кастрева, връчи почетните отличия „Неофит Рилски“, с които министърът на образованието  и науката удостои столични директори и учители за образцови професионални постижения.

 

УДОСТОЕНИ С ПОЧЕТНОТО ОТЛИЧИЕ „НЕОФИТ РИЛСКИ“ – 2018 г.

  1. Василка Люцканова – 125 СУ /старши учител/
  2. Анет Маринова– 23 СУ /психолог/
  3. Парка Николова – ДГ № 153 „Света Троица” /старши учител/
  4. Ирина Димитрова - ДГ № 48 „Братя Грим” /старши учител по музика/
  5. Мариана Бошнакова – II АЕГ /старши учител по география и икономика/
  6. Сиса Чанева – ЧНГ „Ерих Кестнер” /учител по физика и астрономия, химия и опазване на околната среда/
  7. Румяна Караджова – СМГ /главен учител по математика/
  8. Румяна Събева – 143 ОУ /учител по БЕЛ/
  9. Райна Стоичкова – ЧСУ с РЧЕО „Еспа” /учител по БЕЛ/
  10. Сузана Гешева – ЧНУ „Питагор” /главен учител в начален етап/
  11. Юлияна Петкова – ПГ по телекомуникации /заместник-директор по учебна дейност/
  12. Златка Николова – ЧСУ с НЕ „Веда” /учител по история и цивилизация/
  13. Стефка Мартинова – ЧНДГ „Увекинд” /главен учител/
  14. Евдокия Раева – ЧСУ „Рьорих” /учител по ФВС/
  15. Анна Маринова – ЧЕГ „Иван Апостолов” /учител по математика/
  16. Петя Таскова – ЧДГ „Веда” /учител по НЕ/
  17. Нели Петрова - I АЕГ /директор/
  18. Емилия Бонева - ДГ №85 „Родина” /главен учител/
  19. Елеонора Стоименова - ДГ №79 „Слънчице” /директор/
  20. Елиза Петкова – СУУНЗ „Луи Брайл” /старши учител по математика/
  21. Цветелина Таралова – 88 СУ /главен учител по АЕ/
  22. Марияна Василева – Стоянова /старши учител по физика и астрономия и математика/
  23. Мария Стоилова - ДГ №8 /заместник-директор/
  24. Весела Стефанова - ДГ №13 „Калинка”
  25. Христина Христова – Димитрова  - ДГ №90 /главен учител/
  26. Милка Медарова - ДГ №13 „Калинка” /педагог/
  27. Румяна Точева - ДГ №104 „Моят свят” /директор/
  28. Елена Кулина – 120 ОУ /старши учител в начален етап/
  29. Татяна Господинова – 156 ОУ /старши учител в начален етап/
  30. Валерия Димова - 1 СУ /заместник-директор по учебна дейност/
  31. Албена Костова – 23 СУ /старши учител по професионална подготовка/
  32. Даниела Цветанова - ДГ №72 „Приказка без край” /главен учител/
  33. Сийка Стоянова - ДГ №104 „Моят свят” /старши учител/
  34. Мария Топалова – ПЧМГ /учител по музика/
  35. Цецка Вълкова – 1 СУ /старши учител по биология и здравно образование/
  36. Любомир Хераков – ЧОУ „Ерих Кестнер” /учител по ИТ/
  37. Меглена Бабева – 164 ГПИЕ /старши учител по ИЕ/

 

 

Снимка

слайдшоу Почетно отличие „Неофит Рилски“

Слайдшоу

Добави в слайдшоу