Свободни работни места

Дата на публикуване

Образователна институция

Свободно работно място за длъжност (наименование съгласно Наредба №12)

Брой свободни работни места за длъжността Краен срок за подаване на документи (дата/ час) Телефон за контакт
06.01.2020 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Хигиенист 1 10 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/9782394
03.01.2020 93 СУ „Александър Теодоров – Балан“ Хигиенист

 

1 9 Януари 2020 – 17:00 ч. 02/8722120
03.01.2020 Център за специална образователна подкрепа „Проф. Димитър Кацаров“ Учител на деца с умствена изостаналост

 

1 20 Януари 2020 – 17:00 ч. 0884942785
03.01.2020 Център за специална образователна подкрепа „Проф. Димитър Кацаров“ Чистач

 

1 10 Февруари 2020 – 17:00 ч. 0884942785
03.01.2020 СПГЕ „Джон Атанасов“  

Хигиенист

1 24 Януари 2020 – 15:00 ч. 02/8720047
03.01.2020 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по икономически дисциплини

 

1 10 Януари 2020 – 16:30 ч. 0882476015
03.01.2020 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Учител по физическо възпитание и спорт 1 15 Януари 2020 – 17:00 ч. 029782394
03.01.2020 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по професионална подготовка – специалност програмист и компютърни мрежи

 

1 24 Януари 2020 – 15:00 ч. 02/8720047
03.01.2020 ЧДГ „Джани Родари“ Учител /треньор/ по катерене на стена и фехтовка 1 9 Януари 2020 – 17:00 ч. 0896769243
03.01.2020 ЧДГ „Джани Родари“ Помощник възпитател

Помощник възпитател

1 9 Януари 2020 – 17:00 ч. 0896769243
03.01.2020 ЧДГ „Джани Родари“ Шофьор

Шофьор

1 9 Януари 2020 – 17:00 ч. 0896769243
03.01.2020 56 СУ „Проф. Конст. Иречек“ Учител ЦДО

Учител ЦДО

1 7 Януари 2020 – 17:00 ч. 02/8261177 028261387
03.01.2020 68 СУ „Николай Обрешков“ Зам. – директор, АСД

 

1 14 Януари 2020 – 15:30 ч. 02/9785059;9730756
03.01.2020 68 СУ „Никола Обрешков“ Хигиенист

 

1 14 Януари 2020 – 15:30 ч. 029785059;9730756
03.01.2020 2 СУ „Акад. Емилиян Станев“ Хигиенист

 

2 10 Януари 2020 – 17:00 ч. 02/9556252
03.01.2020 ЧДГ „Джани Родари“ Учител ДГ

 

1 9 Януари 2020 – 17:00 ч. 0896769243
27.12.2019 112.ОУ „Стоян Заимов“ Хигиенист 1 8 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/9440084
27.12.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Учител 1 3 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/9671014
27.12.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Пом. възпитател 1 3 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/9671014
23.12.2019 ДГ №126 „Тинтява“ Учител 2 2 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/8220578
23.12.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Начален учител 3 10 Януари 2020 – 16:00 ч. 02/9346449
23.12.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител по ФВС 1 10 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/9745506
23.12.2019 ДГ №106 „Княгиня Мария Луиза“ Учител 1 7 Януари 2020 – 12:00 ч. 02/8310176
23.12.2019 ДГ №185 „Звездичка“ Пом. възпитател 1 3 Януари 2020 – 15:30 ч. 0884801505
16.12.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Пом. възпитател ясла 1 19 Декември 2019 – 00:00 ч. 0896769243
16.12.2019 107.ОУ „Хан Крум“ Учител по биология и ЧП 1 15 Януари 2020 – 00:00 ч. 02/8662029
10.12.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Учител 1 18 Декември 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
10.12.2019 ДГ №60 „Бор“ Помощник на учителя 1 13 Декември 2019 – 00:00 ч. 0885310056
16.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Информатика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
16.08.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Учител по информационни технологии  1/2 щат 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888175335
16.08.2019 3.СУ „Марин Дринов“ История и цивилизация  /270 лекторски часа/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888175335
16.08.2019 ДГ № 90 „Веса Паспалеева“ Организатор дейности 1 23 Август 2019 – 15:00 ч. 0884362578
16.08.2019 ДГ № 90 „Веса Паспалеева“ Помощник-възпитател 1 23 Август 2019 – 15:00 ч. 0884362578
16.08.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Учител по информационни технологии  1/2 щат 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888175335
16.08.2019 3.СУ „Марин Дринов“ История и цивилизация  /270 лекторски часа/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888175335
16.08.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Английски език /144 лекторски часа/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888175335
16.08.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0876905961
16.08.2019 ДГ № 90 „Веса Паспалеева“ Музикален учител 1/2 щат 23 Август 2019 – 15:00 ч. 0884362578
16.08.2019 162.ОбУ „Отец Паисий“ Учител по музика или лектор 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
16.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Информатика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
15.08.2019 ДГ № 1 Детски учител 1 27 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8317017
15.08.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Хигиенист 2 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
15.08.2019 131.СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев“ Учител в начален етап в ЦДО 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8747109
15.08.2019 172 ОУ „Христо Ботев“ Учител по математика и иннформационни технологии в гимназиален етап 1 10 Септември 2019 – 00:00 ч. 0877341660 0884801735 0899855813
15.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по биология и химия или биология и физика 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
15.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по английски език в начален етап 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
15.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Технически сътрудник – домакин по чл. 68, ал. 1, т. 3 от КТ 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
15.08.2019 ДГ №144 „Ханс Кристиан Андерсен“ Педагог 1/2 щат 23 Август 2019 – 14:00 ч. 02/9791765
15.08.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Учител по музика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
15.08.2019 23.СУ „Фредерик Жолио – Кюри“ Учител по английски език /по заместване/ 1 23 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9441121
15.08.2019 50.ОУ „Васил Левски“ ЗДУД – специалност БЕЛ или математика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9671186
15.08.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Учител прогимназиален етап по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9382926 02/9382862
15.08.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Учител в начален етап – ЦДО 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9382926 02/9382862
15.08.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Лектор по музика 5-7 клас 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9382926 02/9382862
15.08.2019 38.ОУ „Васил Априлов“ Работник поддръжка 1/2 щат 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8465147 0889440080
15.08.2019 38.ОУ „Васил Априлов“ Учител на деца и ученици с умствена изостаналост – 9 часа седмично 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8465147 0889440080
15.08.2019 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“ Учител по испански език 1 26 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9710056
15.08.2019 31.СУЧЕМ „Иван Вазов“ Учител по информатика и ИТ 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8721156
15.08.2019 1.СУ „Пенчо П.Славейков“ Чистач 3 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9835363
15.08.2019 139.ОУ „Захарий Круша“ Учител по музика 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8667641
14.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Портиер 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
14.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Експерт информационно осигуряване 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
14.08.2019 102.ОУ „Панайот Волов“ Учител по ЦОУД – прогимназиален етап 1 19 Август 2019 – 12:00 ч. 02/9381073 02/9382654
14.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител по английски език прогимназиален и гимназиален етап 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
13.08.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Училищен психолог 1 26 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8628884
13.08.2019 НПГПТО „М.В.Ломоносов“ РНИКТ 1 10 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8056949
13.08.2019 ДГ №63 „Слънце“ Учител музика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0886648784
13.08.2019 ДГ №63 „Слънце“ Педагог – ясла 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0886648784
13.08.2019 ДГ №22 „Великденче“ Общ работник 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8241170
13.08.2019 ДГ №22 „Великденче“ Работник кухня 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8241170
13.08.2019 ДГ №22 „Великденче“ Помощник-възпитател 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8241170
13.08.2019 ДГ №18″Детски свят“ Детски учител 2 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
13.08.2019 ДГ №18″Детски свят“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
13.08.2019 НПГПФ Учител по професионална подготовка – фотография 1 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 НПГПФ Учител по общообразователен учебен предмет – английски език /лектор/ 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 НПГПФ Учител по общообразователен учебен предмет – музика /лектор/ 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 НПГПФ Учител по религия  /лектор/ 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 144 СУ „Народни будители“ Учител по математика чл. 67, ал.1, т.1 от КТ 2 20 Август 2019 – 10:00 ч. 02/8770173
13.08.2019 НУИИ „Илия Петров“ Учител по биология / 10 учебни часа седмично/ 10 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/9876388 02/9874926
13.08.2019 НПГПФ Учител по общообразователен учебен предмет – немски език 1 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 НПГПФ Учител по общообразователен учебен предмет – история и цивилизация 1 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 НПГПФ Учител по професионална подготовка – компютърна графика 1 28 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8582180
13.08.2019 177 ОУ Св.Св. Кирил и Методий“ Учител по ИИ  /V – VII клас – 190 часа/ 31 Август 2019 – 00:00 ч. 0876972244
13.08.2019 НТБГ Финансови дисциплини – професионална подготовка 1 5 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/9520857
13.08.2019 ДГ №167 „Малкият принц“ Учител 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521610 02/9531757
13.08.2019 ДГ №167 „Малкият принц“ Помощник-възпитател 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521610 02/9531757
13.08.2019 71.СУ „Пейо Яворов“ Педагогически съветник (по чл. 68, ал. 1, т. 3 от КТ – заместване) 1 20 Август 2019 – 16:30 ч. 02/9995064
13.08.2019 71.СУ „Пейо Яворов“ Учител ( 1-4 клас) – ПИГ 1 20 Август 2019 – 16:30 ч. 02/9995064
13.08.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Психолог 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441 0886302660
13.08.2019 18.СУ „Уилям Гладстон“ Учител по английски език 1 3 Септември 2019 – 17:00 ч. 02/9878045 02/9870760
13.08.2019 177 ОУ Св.Св. Кирил и Методий“ Учител по музика  – III до VII клас /286 часа/ 31 Август 2019 – 00:00 ч. 0876972244
13.08.2019 177 ОУ Св.Св. Кирил и Методий“ Учител ФВС  /0,5 щат/ 31 Август 2019 – 00:00 ч. 0876972244
13.08.2019 ДГ №111 „Корабче“ Детски учител 1 25 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8623148
12.08.2019 202 ОУ „Христо Ботев“ Учител по Човекът и природата; Физика и астрономия; Химия и ОСС; Биология и здравно образование – 1/2 щат 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9924205 0884801768
12.08.2019 СГХСТ Учител – методик, инженер-технолог, хляб, хлебни и сладкарски изделия 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 18.СУ „Уилям Гладстон“ Бибилиотекар-архивист 1 3 Септември 2019 – 17:00 ч. 02/9878045 02/9870760
12.08.2019 СГХСТ Учител по БЕЛ по чл. 68, ал.1, г.3 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 СГХСТ Учител по история 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 СГХСТ Учител по биология (1/2 щат) 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 СГХСТ Учител по ФВС 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 СГХСТ Учител по немски език (1/2 щат ) 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221096
12.08.2019 1.СУ „Пенчо П.Славейков“ Учител по английски език 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9835363
12.08.2019 1.СУ „Пенчо П.Славейков“ Учител по технологии и предприемачество и изобразително изкуство 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9835363
12.08.2019 1.СУ „Пенчо П.Славейков“ Технически изпълнител 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9835363
12.08.2019 ДГ №29 „Слънце“ Учител в детска градина 4 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8706228
12.08.2019 ДГ №29 „Слънце“ Помощник-възпитател 2 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8706228
12.08.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител предучилищна педагогика 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
12.08.2019 ЦСОП „Проф.Димитър Кацаров“ Общ работник 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884942785
12.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по английски език 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
12.08.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по история и география 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9560739
12.08.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по английски език 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9560739
12.08.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по ЦОУД 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9560739
12.08.2019 97.СУ „Братя Миладинови“ Учител ЦДО в начален етап 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8140514 02/8140510
12.08.2019 97.СУ „Братя Миладинови“ Учител по история и цивилизация 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8140514 02/8140510
12.08.2019 97.СУ „Братя Миладинови“ Хигиенист 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8140514 02/8140510
12.08.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Лектор – учител по икономика и предприемачество 300 часа 26 Август 2019 – 16:00 ч. 028628884
12.08.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Лектор – учител по музика 156 часа 26 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628884
12.08.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Учител по информационни технологии 1 щат с недостиг 528 часа 26 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628884
12.08.2019 ЦСОП „Проф.Димитър Кацаров“ Чистач 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884942785
12.08.2019 ЧОУ „Куест“ Специален педагог 1 13 Август 2019 – 00:00 ч. 0897881359
12.08.2019 ЧДГ „Куест“ Учител в детска градина 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 0897881359
12.08.2019 ДГ №120 „Детство под липите“ Помощник-възпитател 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8223219
12.08.2019 18.СУ „Уилям Гладстон“ Счетоводител 1 3 Септември 2019 – 17:00 ч. 02/9878045 02/9870760
12.08.2019 ДГ №18″Детски свят“ Детски учител 2 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
12.08.2019 ДГ №18″Детски свят“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
12.08.2019 ДГ № 46 „Жива вода“ Учител 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9611394 0898787733
12.08.2019 ДГ № 151 „Леда Милева“ Помощник-възпитател в детска градина 4 15 Септември 2019 – 15:30 ч. 02/9440190
12.08.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Ръководител ИКТ 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801431
12.08.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по немски език 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801431
12.08.2019 14 СУ „Професор д-р Асен Златаров“ Учител по музика 1 2 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8313732
12.08.2019 59.ОУ“Васил Левски“ Учител по биология и здравно образование, химия и опазване на околната среда, информационни технологии 1 5 Септември 2019 – 15:30 ч. 02/9366716
12.08.2019 29.СУ „Кузман Шапкарев“ Учител, математика 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8319119
12.08.2019 29.СУ „Кузман Шапкарев“ Учител, начален етап, 1-4 клас 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8319119
12.08.2019 ЧОУ „Куест“ Учител по математика за V, VI, VII клас 1 13 Август 2019 – 00:00 ч. 0897881359
12.08.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по математика 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9881131
12.08.2019 БСУ „Христо Ботев“ – Братислава, Словакия Учител общообразователен предмет в гимназиален етап – ФВС 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9217428 02/9217590
12.08.2019 105.СУ“Атанас Далчев“ Начален учител ЦДО 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8620573 0876807295
12.08.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител по биология и зо, химия и оос 1 26 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449
12.08.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител НЕ 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
12.08.2019 ДГ №2 „Звънче“ Педагог /0,5 щат/ 13 Септември 2019 – 15:00 ч. 02/8580019
12.08.2019 ДГ №2 „Звънче“ Учител 2 13 Септември 2019 – 13:00 ч. 02/8580019
09.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Служител – Човешки ресурси 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
08.08.2019 46.ОУ „Константин Фотинов“ Учител/Старши учител по български език и литература по чл. 68, ал. 1, т. 1 от КТ 1 30 Август 2019 – 13:00 ч. 02/8319018
08.08.2019 46.ОУ „Константин Фотинов“ Учител/Старши учител по история и география по чл. 68, ал. 1, т.1 от КТ 1 30 Август 2019 – 13:00 ч. 02/8319018
08.08.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по немски език 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
08.08.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по математика 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
08.08.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Информатика и информационни технологии 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
08.08.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по физика и астрономия /1/2 щат/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
08.08.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Учител по история и география 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител информационни технологии 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Заместник-директор учебна дейност 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Хигиенисти 2 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 202 ОУ „Христо Ботев“ Учител по физическо възпитание и спорт 1 26 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9924205 0884801768
07.08.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Учител по испански език 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
07.08.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Педагогически съветник 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител математика 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител БЕЛ 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител китайски език 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител изобразително изкуство 1 18 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
07.08.2019 130.СУ „Стефан Караджа“ Учител по български език и литература 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8470495 0879533327
07.08.2019 127.СУ „Иван Николаевич Денкоглу“ Учител по физика и астрономия 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9879177 02/9879254 02/9870659
07.08.2019 127.СУ „Иван Николаевич Денкоглу“ Учител начален етап 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9879177 02/9879254 02/9870659
07.08.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по английски език 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 0882476015
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по математика и ИТ 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по ФВС 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител в група ЦДО в начален етап 4 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“, Учител по английски език в начален етап 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по ФВС 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител в група ЦДО в начален етап 4 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по английски език в начален етап 1 21 Август 2019 – 00:00 ч. 0885112689
07.08.2019 ДГ №52 „Илинденче“ Учител 2 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/4263777
07.08.2019 ДГ №183 „Щастливо детство“ Учител 2 28 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8706137
07.08.2019 ДГ №183 „Щастливо детство“ Учител по музика 1 28 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8706137
07.08.2019 ДГ №143 „Щурче“ Учител 2 15 Септември 2019 – 00:00 ч. 0884801757
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Психолог 1 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 02/9676620
07.08.2019 НТБГ Математика и информатика по  чл. 68, ал. 1, т. 1 от КТ 1 26 Август 2019 – 12:30 ч. 02/9520857 02/9157931
07.08.2019 НТБГ Английски език по чл. 68, ал. 1, т.1 1 26 Август 2019 – 12:30 ч. 02/9520857
07.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Портиер 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
07.08.2019 109 ОУ „Христо Смирненски“ Начален учител в ЦДО 4 26 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8731458
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Учител 3 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 02/9676620
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Помощник-възпитател 4 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 02/9676620
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Чистач 1 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 029676620
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Готвач 1 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 02/9676620
07.08.2019 ДГ №25 „Изворче“ Работник-кухня 1 30 Август 2019 – 14:00 ч. 0884801773 02/9676620
07.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по ГЦОУД 2 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
07.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по БЕЛ за една учебна година 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
06.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
06.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Начален учител 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
06.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по физика и астрономия 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
06.08.2019 38.ОУ „Васил Априлов“ Учител по математика и информационни технологии за учебната 2019/2020 г. 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0884334110 0884334111
06.08.2019 38.ОУ „Васил Априлов“ Учител по немски език за учебната 2019/2020 г. – 620 учебни часа 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0884334110 0884334111
06.08.2019 66 СУ „Филип Станиславов“ Учител по ИТ  /0,5 щат/ 26 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8553153
06.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по математика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
06.08.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по физика и астрономия 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 0896089396
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по география 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по изобразително изкуство 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Логопед 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
06.08.2019 37.СУ „Райна Княгиня“ Учител предучилищна и начална училищна педагогика / 1/2 щат/ – 2 места 20 Август 2019 – 16:00 ч. 0898522677
06.08.2019 ПГТМД Експерт, информационно обслужване 1 2 Септември 2019 – 10:00 ч. 0887959236
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по РЕ /1/2 щат/ 20 Август 2019 – 10:30 ч. 02/9381187
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по математика 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
06.08.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по математика 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
05.08.2019 37.СУ „Райна Княгиня“ Учител по математика и информатика 1 20 Август 2019 – 16:00 ч. 0898522677
05.08.2019 37.СУ „Райна Княгиня“ Учител предучилищна и начална училищна педагогика 1 20 Август 2019 – 16:00 ч. 0898522677
05.08.2019 37.СУ „Райна Княгиня“ Учител по АЕ 1 20 Август 2019 – 16:00 ч. 0898522677
05.08.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Ръководител учебно изчислителни кабинети или информатик 1 12 Август 2019 – 00:00 ч. 0887438888
05.08.2019 ЧНУ „Светилник“ Начален учител 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0892239442
05.08.2019 ДГ №63 „Слънце“ Пом. възпитател 2 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0886648784
05.08.2019 ДГ №63 „Слънце“ Помощник на учителя 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0886648784
05.08.2019 162.ОбУ „Отец Паисий“ Учител по математика и физика 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
05.08.2019 162.ОбУ „Отец Паисий“ Учител по музика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
05.08.2019 ДГ №82 „Джани Родари“ Учител 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0894544603
05.08.2019 ДГ №82 „Джани Родари“ Пом. възпитател 3 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0894544603
05.08.2019 НТБГ Учител по биология 1 23 Август 2019 – 12:30 ч. 02/9520857
05.08.2019 СУУНЗ „Луи Брайл“ Шофьор 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8981264
05.08.2019 СУУНЗ „Луи Брайл“ Помощник възпитател 2 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8981264
05.08.2019 СУУНЗ „Луи Брайл“ Хигиенист 2 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8981264
05.08.2019 83.ОУ „Елин Пелин“ Начален учител 1 30 Август 2019 – 16:30 ч. 02/9923060
05.08.2019 ДГ №63 „Слънце“ Учител 2 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0886648784
05.08.2019 ДГ №141 „Славейкова поляна“ Общ работник – на 4 часа 10 Септември 2019 – 17:00 ч. 0884801534
05.08.2019 14 СУ „Професор д-р Асен Златаров“ Учител по АЕ 1 2 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8313732
05.08.2019 ДГ №141 „Славейкова поляна“ Учител 1 10 Септември 2019 – 17:00 ч. 0884801534
05.08.2019 103. ОУ „Васил Левски“ Медиатор  /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608 02/8244885
05.08.2019 103. ОУ „Васил Левски“ Регистратор  /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/8244885 02/9270608
05.08.2019 ДГ №52 „Илинденче“ Учител 2 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/4263777
05.08.2019 130.СУ „Стефан Караджа“ Пазач – портиер 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8470495 0879533327
05.08.2019 130.СУ „Стефан Караджа“ ЗАС – касиер 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8470495 0879533327
05.08.2019 162.ОбУ „Отец Паисий“ Учител по английски език, начален етап 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
05.08.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Учител по математика 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
05.08.2019 ДГ №141 „Славейкова поляна“ Учител за специална група за деца със СОП / със специалност предучилищна педагогика и квалификация логопед /желателно/ 1 10 Септември 2019 – 17:00 ч. 0884801534
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по музика /216 лекторски часа/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9977223 02/9972490
02.08.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9671014
02.08.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Медицински сестри 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9671014
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Работник поддръжка/ с разряд по електро/ – по заместване чл. 68, ал.1, т.3 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по физика 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по немски език  /216 лекторски часа/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9977223 02/9972490
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по изобразително изкуство /216 лекторски часа/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Помощник-възпитател /0,5 щат/ 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Детегледачка  /0,5 щат/ 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9671014
02.08.2019 ДГ №160 „Драгалевци“ Медицински сестри 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9671014
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Работник поддръжка/ с разряд по електро/ – по заместване чл. 68, ал.1, т.3 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по физика 1 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по немски език  /216 лекторски часа/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9977223 02/9972490
02.08.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Учител по изобразително изкуство /216 лекторски часа/ 23 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9972490 02/9977223
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Педагог /0,5 щат/ 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Помощник-възпитател 5 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по химия и опазване на околната среда / 54 лекторски часа/ 26 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801720
02.08.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по биология и ЗО / 72 лекторски часа/ 26 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801720
02.08.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по английски език 1 26 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801720
02.08.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител АЕ 1 8 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
02.08.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител НЕ 1 8 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
02.08.2019 Център за подкрепа за личностно развитие кариерно ориентиране и консултиране-София Кариерен консултант. Повече информация на http://karierno-orientirane.com 3 16 Август 2019 – 13:00 ч. 02/4949792 02/4949793 0889038814
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Учител ДГ 2 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 ДГ №37 „Вълшебство“ Педагог /0,25 щат/ 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8554119
02.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител по изобразително изкуство 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
02.08.2019 56 СУ „Проф. Константин Иречек“ Хигиенист 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8261177 02/8261387
02.08.2019 132.СУ „Ваня Войнова“ Учител/ ЦДО – 5-7 клас 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
02.08.2019 ДГ №170 „Пчелица“ Учител 1 27 Август 2019 – 12:30 ч. 02/9676822
02.08.2019 ДГ №170 „Пчелица“ Помощник-възпитател 2 27 Август 2019 – 12:30 ч. 02/9676822
02.08.2019 ДГ №170 „Пчелица“ Помощник-готвач 1 15 Септември 2019 – 12:30 ч. 02/9676822
02.08.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по Човекът и природата 5 и 6 клас  /170 лекторски часа/ 26 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801720
02.08.2019 32.СУИЧЕ „Свети Климент Охридски“ Учител ЦДО 2 3 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/9874358
02.08.2019 61.ОУ „Св.Св.Кирил и Методий“ Учител по биология и здравно образование /0,5 щат/ 16 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801719
02.08.2019 69 СУ „Димитър Маринов“ Педагогически съветник 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9791806 02/9791805
02.08.2019 69 СУ „Димитър Маринов“ Хигиенист 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9791806 02/9791805
02.08.2019 20 ИОУ „Тодор Минков“ Учител по география 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9521304
02.08.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Заместник-директор учебна дейност 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363 0896769230
02.08.2019 ДГ №134 „Любопитко“ Детски учител 5 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9522919 0884801411
02.08.2019 ДГ №134 „Любопитко“ Готвач 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9522919 0884801411
02.08.2019 69 СУ „Димитър Маринов“ Начален учител на ЦДО 2 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9791806 02/9791805
02.08.2019 69 СУ „Димитър Маринов“ Учител по български език и литература 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9791806 02/9791805
01.08.2019 16.ОУ „Райко Жинзифов“ Учител ФВС 1 11 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9387015
01.08.2019 104.ОУ „Захари Стоянов“ Учител по английски език-начален етап 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8595192
01.08.2019 104.ОУ „Захари Стоянов“ Хигиенист 2 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8595192
01.08.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по английски език 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
01.08.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Лаборант 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
01.08.2019 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ Учител по информационни технологии 2 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9785059 02/9730756
01.08.2019 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ Учител по технологии и предприемачество 21 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9785059 02/9730756
01.08.2019 105.СУ“Атанас Далчев“ Учител по изобразително изкуство 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8620573 0876807295
01.08.2019 105.СУ“Атанас Далчев“ Учител по български език и литература 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8620573 0876807295
01.08.2019 79.СУ „Индира Ганди“ Ръководител направление ИКТ 1 27 Август 2019 – 16:00 ч. 0884801708
01.08.2019 79.СУ „Индира Ганди“ Учител по английски език /по заместване/ 27 Август 2019 – 16:00 ч. 0884801708
01.08.2019 ДГ №97 „Изгрев“ Учител 3 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9926304
01.08.2019 ДГ №97 „Изгрев“ Психолог – 0,5 щат 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9926304
01.08.2019 ДГ №97 „Изгрев“ Помощник-готвач 1 26 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9926304
01.08.2019 ДГ №97 „Изгрев“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9926304
01.08.2019 НПМГ“Акад. Любомир Чалаков“ Хигиенист 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628263
01.08.2019 192.СУ „Христо Ботев“ Учител в ЦДО – VII клас 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/992 20 93
01.08.2019 192.СУ „Христо Ботев“ Учител по философия /126 часа/ 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/992 20 93
01.08.2019 ДГ №44 „Калина“ Музикален ръководител – /1/2 щат/ 12 Септември 2019 – 00:00 ч. 0884801746
01.08.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител ИТ 1 19 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450 02/9343373
01.08.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Корепетитор 1 19 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450 02/9343373
01.08.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител по история и цивилизация 1 19 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450 02/9343373
01.08.2019 НПМГ“Акад. Любомир Чалаков“ Учител по математика 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628263
01.08.2019 10.СУ „Теодор Траянов“ Ресурсен учител 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
01.08.2019 10.СУ „Теодор Траянов“ Учител по български език и литература 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
01.08.2019 ДГ №44 „Калина“ Учител в детска група 2 12 Септември 2019 – 00:00 ч. 0884801746
01.08.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по биология и география и/или биология 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
01.08.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по история и география 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
01.08.2019 ДГ №145 „Българка“ Учител /чл. 68, ал.1, т.3/ 1 5 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/8220663
01.08.2019 74.СУ „Гоце Делчев“ Учител по Английски език 1 16 Август 2019 – 14:00 ч. 029346617
01.08.2019 СГСАГ „Христо Ботев“ Учител по биология, биология и химия /заместване/ 28 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8661271
01.08.2019 192.СУ „Христо Ботев“ Начален учител 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/992 20 93
01.08.2019 192.СУ „Христо Ботев“ Начален учител ЦДО 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/992 20 93
01.08.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Учител по география и икономика 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
01.08.2019 ПГ по транспорт Учител по АЕ 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9732864
01.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител по информационни технологии 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
01.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител по английски език/ до завръщане на титуляра – 30.06.2020 г. 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
01.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Експерт, информационно обслужване /непедагогическа длъжност/ 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
01.08.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Портиер 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
01.08.2019 ДГ №49 „Радост“ Учител 2 21 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9621321
01.08.2019 ДГ №49 „Радост“ Домакин 1 21 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9621321
01.08.2019 ДГ №49 „Радост“ Помощник-възпитател 2 21 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9621321
01.08.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по Английски език 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801431
01.08.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по немски език 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801431
01.08.2019 ДГ №165 „Латинка“ Помощник-възпитател по заместване 1 15 Август 2019 – 17:00 ч. 02/8720102
01.08.2019 ДГ №165 „Латинка“ Общ работник 1 15 Август 2019 – 17:00 ч. 02/8720102
01.08.2019 ДГ №100 „Акад. Пенчо Райков“ Помощник-готвач 1 12 Август 2019 – 12:00 ч. 02/9442516
01.08.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител по английски език 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
31.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител по музика 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Лектор по фризьорство /312 часа/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Лектор по музика / 162 часа/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Лектор по изобразително изкуство и рисуване / 162 часа/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по история /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по физика /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по химия /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по маникюр/педикюр /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Лектор по козметика / 168 часа/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГЕА Учител по физическо възпитание и спорт 1 10 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8956910
31.07.2019 ПГЕА Главен счетоводител 1 10 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8956910
31.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Учител по информационни технологии 1 21 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
31.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Учител по английски език 1 21 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
31.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Начален учител ЦДО 1 21 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по български език и литература /1 щат – 576 часа/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по английски език / 1,5 щата/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по математика /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
31.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Учител по информационни технологии /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
30.07.2019 ПГХВТ „Проф. д-р Георги Павлов“ ФВС /294 часа/ 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221374 0879012919
30.07.2019 ПГХВТ „Проф. д-р Георги Павлов“ Музика 8-10 клас / 144 часа/ 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221374 0879012919
30.07.2019 ПГХВТ „Проф. д-р Георги Павлов“ Изобразително изкуство /144 часа/ 2 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/8221374 0879012919
30.07.2019 ПГХВТ „Проф. д-р Георги Павлов“ Философия и БЕЛ 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8221374 0879012919
30.07.2019 ЧНГ „Ерих Кестнер“ Учител по биология и здравно образование /1/2 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8267280 0888577101
30.07.2019 132.СУ „Ваня Войнова“ Учител по информационни технологии 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
30.07.2019 127.СУ „Иван Николаевич Денкоглу“ Заместник-директор УД 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9879177 02/9879254 02/9870659
30.07.2019 127.СУ „Иван Николаевич Денкоглу“ Хигиенист 2 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9879177 02/9879254 02/9870659
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Биология и здравно образование и Химия и опазване на околната среда /лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“  Математика и Физика и астрономия /0,5 място/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Философски цикъл – етика и право, философия, свят и личност / лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Информационни технологии / лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Учебна практика – заваряване /лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Музика /лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Изобразително изкуство /лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Хигиенист 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801665
30.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Учител по изобразително изкуство /1/2 щат/ 20 Август 2019 – 10:00 ч. 0884801665
30.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Учител по английски език по чл.68, ал. 1, т. 3 от КТ 1 20 Август 2019 – 10:00 ч. 0884801665
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ Английски език 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ПГЖПТ „Никола Корчев“ История и цивилизация и география и икономика / лекторски/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8313855
30.07.2019 ДГ №2 „Звънче“ Учител 1 23 Август 2019 – 15:00 ч. 02/8580019
30.07.2019 ДГ №2 „Звънче“ Педагог 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8580019
30.07.2019 73.СУ“ Владислав Граматик“ Учител начален етап – ЦДО 2 2 Август 2019 – 17:00 ч. 02/8599510
30.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Хигиенист 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801665
30.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Учител по изобразително изкуство /1/2 щат/ 20 Август 2019 – 10:00 ч. 0884801665
30.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Медицинска сестра ясла 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
30.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Помощник-възпитател 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
30.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по немски език 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
30.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по изобразително изкуство 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
30.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Работник в кухня 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
30.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по география и икономика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
30.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по Български език и литература 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
30.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по математика /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
30.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител детска градина 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
30.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Психолог 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
30.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Логопед 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0896769232
30.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител АЕ 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
30.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител НЕ 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
30.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по математика и информатика 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
30.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител БЕЛ 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
30.07.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по математика 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9560739
30.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Ресурсен учител /0,5 щат/ 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
30.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Специалист обучение и развитие 1 14 Август 2019 – 17:00 ч. 029523016
30.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител начален етап I – IV клас 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
30.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител ПГ 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
30.07.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по математика 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9560739
30.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Ресурсен учител /0,5 щат/ 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
30.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Психолог /0,5 щат/ 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
30.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
30.07.2019 70. ОУ „Св. Климент Охридски“ Психолог 1 27 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801721
30.07.2019 84 ОУ „Васил Левски“ Завеждащ административна служба – ЗАС 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801764
30.07.2019 84 ОУ „Васил Левски“ Учител/Старши учител английски език – /0,5 щат/ – /прогимназиален етап/ 28 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801764
30.07.2019 23.СУ „Фредерик Жолио – Кюри“ Учител по френски език 1 23 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9441121
29.07.2019 162.ОУ „Отец Паисий“ Учител по АЕ, начален етап 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
29.07.2019 ДГ №196 „Шарл Перо“ Помощник-възпитател 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801560
29.07.2019 ДГ №88 „Детски рай“ Психолог 1 20 Август 2019 – 12:00 ч. 0884801616
29.07.2019 ДГ №67 „Чучулига“ Учител в детска градина 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8563057
29.07.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Учител по АЕ 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
29.07.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Технически сътрудник информационно библиотечно обслужване 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
29.07.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Учител ЦДО в начален етап – по заместване 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
29.07.2019 25.ОУ „Д-р Петър Берон“ Хигиенист  /0,5 щат/ 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9521170
29.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по география и икономика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
29.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
29.07.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Логопед /1/2 щат/ 26 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628884
29.07.2019 ПГО „Княгиня Мария Луиза“ Портиер 1 8 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8628884
29.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по физика 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
29.07.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по математика 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
29.07.2019 162.ОУ „Отец Паисий“ Учител по математика и физика 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801753
29.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по география и икономика 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
29.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
29.07.2019 НТБГ Учител по музика /0,77 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9520857
26.07.2019 ПГАВТ „А. С. Попов“ Учител по професионална подготовка – компютърна техника и технология 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8221186
26.07.2019 ДГ №181 „Радост“ Учител

 

1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9927654
26.07.2019 ДГ №167 „Малкият принц“ Помощник-възпитател 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9521610 02/9531757
26.07.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Хигиенист 1 13 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
26.07.2019 ПГ по телекомуникации Учител общообразователен предмет „Английски език“ 1 9 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
26.07.2019 ДГ №61 „Шарено петле“ Учител, детска градина 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8709377
26.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по математика 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
26.07.2019 26. СУ „Йордан Йовков“ Учител по АЕ 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8570129 02/8573023
26.07.2019 ДГ №167 „Малкият принц“ Учител 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9521610 02/9531757
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Учител по изобразително изкуство /1/2 щат/ 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Хигиенистки 2 30 Август 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Работник по поддръжката 1 30 Август 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 33.Езикова гимназия „Света София“ Учител по ФВС / чл. 68, ал.1 от КТ/ 1 2 Август 2019 – 14:00 ч. 02/8241131
25.07.2019 139.ОУ „Захарий Круша“ Учител по английски език / 1/2 щат/ 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8667641
25.07.2019 СПГ по туризъм Учител практическо обучение – обществено хранене 1 29 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9833692 0884085392
25.07.2019 СПГ по туризъм Пазач – портиер, за заместване 1 29 Юли 2019 – 16:00 ч. 0884085392 02/9833692
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Учител по БЕЛ 1 9 Август 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Учител по история и цивилизация 1 9 Август 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 СМГ “ Паисий Хилендарски“ Учител по ФВС / по заместване/ 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
25.07.2019 31.СУЧЕМ „Иван Вазов“ Учител по математика 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8721156
25.07.2019 31.СУЧЕМ „Иван Вазов“ Учител по немски език 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8721156
25.07.2019 31.СУЧЕМ „Иван Вазов“ Учител по музика 1 22 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8721156
25.07.2019 ДГ №127 „Слънце“ Учител 1 26 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9589291 0879101642 0879101645
25.07.2019 17. СУ „Дамян Груев“ Учител по биология и химия или химия и физика 1 30 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8217188
25.07.2019 17. СУ „Дамян Груев“ Начален учител в ЦДО 2 30 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8217188
24.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по немски език /лекторски часове/ 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
24.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Хигиенист 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
24.07.2019 ДГ №184″Мечо Пух“ Учител 2 работни места по заместване 31 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801510
24.07.2019 61.ОУ „Св.Св.Кирил и Методий“ Учител по история и цивилизация – пълен норматив 1 1 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801719
24.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по математика и ИТ 2 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
24.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по биология и химия 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
24.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по руски език /лекторски часове/ 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
24.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по автотранспортна техника /ДВГ/, теория и практика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
24.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по физика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител по математика 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител по изобразително изкуство 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител по хореография / 132 часа/ 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Психолог 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Ресурсен учител 1 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител начален етап I – IV клас 3 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител начален етап I – IV ЦДО 7 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по математика 2 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
24.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по АЕ 2 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
24.07.2019 78.СУ „Христо Смирненски“ Учител начален етап I – IV клас 3 20 Август 2019 – 15:00 ч. 02/9977072
24.07.2019 40 СУ „Луи Пастьор“ Учител по математика 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8265908
24.07.2019 ДГ №128 „Феникс“ Учител, старши учител 1 21 Август 2019 – 12:00 ч. 0899164148
24.07.2019 143.ОУ „Георги Бенковски“ Учител по математика V – VII клас 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8465167
24.07.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по математика 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
24.07.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по английски език 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
24.07.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Учител по изобразително изкуство /1/2 щат/ 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 0888175335
24.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по химия /или химия и биология/ 1 29 Юли 2019 – 00:00 ч. 024192516
24.07.2019 ДГ №155 „Веселина“ Логопед / 0,5 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8700538
24.07.2019 ПГАВТ „А. С. Попов“ Педагогически съветник 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8221186
24.07.2019 33.Езикова гимназия „Света София“ Учител по китайски език / 144 часа/ 2 Август 2019 – 14:00 ч. 02/8241131
24.07.2019 57.СУ “ Св. Наум Охридски“ Учител по теи„хнологии и предприемачество / 0,5 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0886656260 0887701848
24.07.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Начален учител 1 2 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801720
24.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Домакин 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
24.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Чистач 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
24.07.2019 СГСАГ „Христо Ботев“ Учител по биология, биология и химия (заместване) 1 26 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/8661271
24.07.2019 132 ДГ „Светлина“ Учител, детска градина 1 29 Юли 2019 – 16:30 ч. 0895740446
24.07.2019 НФСГ Хигиенист 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
24.07.2019 33.Езикова гимназия „Света София“ Учител по френски език 1 2 Август 2019 – 14:00 ч. 02/8241131
24.07.2019 57.СУ “ Св. Наум Охридски“ Учител по география и икономика 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0887701848 0886656260
24.07.2019 57.СУ “ Св. Наум Охридски“ Учител по изобразително изкуство / 0,5 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0887701848 0886656260
23.07.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по Химия 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
23.07.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по География на АЕ 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
23.07.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по История 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
3.07.2019 58.ОУ „Сергей Румянцев“ Учител по математика 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9367147
23.07.2019 58.ОУ „Сергей Румянцев“ Начален учител в ПИГ 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9367147
23.07.2019 58.ОУ „Сергей Румянцев“ Психолог 1 23 Август 2019 – 09:45 ч. 02/9367147
23.07.2019 ПГЕА Учители – инженери практическо обучение,

сп. Компютърна техника и технологии, Компютърни мрежи,

Електроника, Системно програмиране

 

2 13 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8956910 02/8956933 02/8956919
23.07.2019 ПГЕА Учител-инженери теоретично обучение, сп. „КТТ“, „Компютърни мрежи“, Електроника, Системно програмиране 2 13 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8956910 02/8956933 02/8956919
23.07.2019 ПГЕА Учител по АЕ 2 13 Септември 2019 – 16:00 ч. 02/8956910 02/8956933 02/8956919
23.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител начален етап I – IV клас 1 28 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
23.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител ЦДО 2 28 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
23.07.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Учител по математика и информатика 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9633731 02/8661060
23.07.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Системен администратор 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8661060 02/9633731
22.07.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Хореограф 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450
22.07.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител по География и икономика – по заместване 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346450 02/9346449
22.07.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител по АЕ 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450
22.07.2019 9 ФЕГ“Алфонс дьо Ламартин“ Учител по физика и астрономия на френски език 1 30 Юли 2019 – 18:00 ч. 02/9877216 02/876402
22.07.2019 НГДЕК Психолог 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 94 СУ „Д. Страшимиров“ Учител начален етап /ЦДО/ 2 29 Август 2019 – 00:00 ч. 0895412640
22.07.2019 94 СУ „Д. Страшимиров“ Учител по ФВС 1 29 Август 2019 – 00:00 ч. 0895412640
22.07.2019 94 СУ „Д. Страшимиров“ Учител по философия 1 29 Август 2019 – 00:00 ч. 0895412640
22.07.2019 94 СУ „Д. Страшимиров“ Учител по специални предмети – специалност „Куриер“ 1 29 Август 2019 – 00:00 ч. 0895412640
22.07.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Домакин / 1/2 щат/ 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 0888175335
22.07.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Учител ИТ 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346449 02/9346450
22.07.2019 140.СУ „Иван Богоров“ Хореограф –  по заместване 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9346450 02/9346449
22.07.2019 НГДЕК Учител по ФВС /0,5 щат/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по Италиански език / 252 часа/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по БЕЛ /540 часа/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 17. СУ „Дамян Груев“ Учител по технологии и предприемачество 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8217188
22.07.2019 112.ОУ „Стоян Заимов“ Начален учител – ЦОУД 2 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9440084
22.07.2019 112.ОУ „Стоян Заимов“ Ресурсен учител 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9440084
22.07.2019 НГДЕК Учител по технологии и предприемачество и по информационни технологии – 5 клас /0,5 щат/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по математика – гимназиален етап / 0,5 щат/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по История и цивилизация 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по латински и старогръцки /594 часа/ 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 НГДЕК Учител по старогръцки 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8277358
22.07.2019 ПГПСТТ Учител по БЗО и ХООС / 0,5 щат/ 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9874108
22.07.2019 ПГПСТТ Учител по ФВС 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9874108
22.07.2019 ПГПСТТ Заместник-директор 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9874108
22.07.2019 144 СУ „Народни будители“ Учител по математика по чл. 67, ал. 1, т. 1 от КТ 2 31 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8770173
22.07.2019 ПГПСТТ Учител по БЕЛ /0,5 щат/ 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9874108
22.07.2019 ПГ по транспорт Учител по ФВС – по заместване 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9732864 02/9732657
22.07.2019 138. СУЗИЕ „Проф. Васил Златарски“ Учител по изобразително изкуство 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8720627
22.07.2019 ДГ №73″Маргарита“ Детски учител 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0876643185
22.07.2019 ПГ по транспорт Учител по география и икономика и история и цивилизация 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9732864 02/9732657
19.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Учител по математика – по чл. 68, ал.1, т.1 от КТ 1 29 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
19.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по БЕЛ 1 29 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
19.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по история и география 1 29 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
19.07.2019 ЧПГ „Образователни технологии“ Учител по АЕ 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 0884095008
19.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Учител ФВС 1 14 Август 2019 – 17:00 ч. 029523016
19.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Учител по немски език, начален етап 1 14 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9523016
19.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Начален учител, ЦДО 1 14 Август 2019 – 17:00 ч. 02/9523016
19.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Учител по АЕ в начален етап на основно образование по чл. 68, ал.1, т. 3 от КТ / по заместване/ 1 29 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
19.07.2019 52.ОУ „Цанко Церковски“ Учител ЦДО – начален етап 1 23 Август 2019 – 13:00 ч. 02/8552054
19.07.2019 52.ОУ „Цанко Церковски“ Учител ЦДО – начален етап – по заместване 1 23 Август 2019 – 13:00 ч. 02/8552054
19.07.2019 ПГ по транспорт Учител по музика / лектор/ 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9732864 02/9732657
19.07.2019 ЦСОП „Проф.Димитър Кацаров“ Чистач 1 7 Август 2019 – 00:00 ч. 0884942785
19.07.2019 ДГ №28 „Ян Бибиян“ Учител 1 29 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8740296
18.07.2019 ДГ №165 „Латинка“ Учител 1 15 Август 2019 – 17:00 ч. 02/8720102
18.07.2019 ДГ №24 „Надежда“ Психолог 1 31 Август 2019 – 16:00 ч. 0884801594
18.07.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Учител/старши учител по АЕ, прогимназиален и гимназиален етап 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
18.07.2019 100 ОУ „Найден Геров“ Учител начален етап, основно образование с АЕ – класен ръководител първи клас 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0878519939
18.07.2019 33.ОУ „Санкт Петербург“ Хигиенист 2 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0893630636
18.07.2019 33.ОУ „Санкт Петербург“ Портиер 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0893630636
18.07.2019 116.ОУ „Паисий Хилендарски“ Учител по АЕ 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801749
18.07.2019 116.ОУ „Паисий Хилендарски“ Учител по математика и информационни технологии / 1/2 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801749
18.07.2019 116.ОУ „Паисий Хилендарски“ Учител по музика в прогимназиален етап / лектор 136 часа/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801749
18.07.2019 116.ОУ „Паисий Хилендарски“ Касиер – счетоводител 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801749
18.07.2019 33.ОУ „Санкт Петербург“ Технически секретар 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0893630636
18.07.2019 18.СУ „Уилям Гладстон“ Учител по музика 1 2 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9878045
18.07.2019 18.СУ „Уилям Гладстон“ Библиотекар – архивист 1 2 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9878045
18.07.2019 139.ОУ „Захарий Круша“ Учител по български език и литература 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8667641
18.07.2019 139.ОУ „Захарий Круша“ Учител по математика и информатика 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8667641
18.07.2019 33.ОУ „Санкт Петербург“ Учител ИТ 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0893630636
18.07.2019 33.ОУ „Санкт Петербург“ Учител ФВС – специалност 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0893630636
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учител по английски език по чл. 68, т. 1 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учител по БЕЛ – по чл. 68, т. 1 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учител по математика и ИТ – по чл. 68, т. 1 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учител по история и география – по чл. 68, т. 1 1 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учител по китайски език /лектор 126 часа годишен норматив/ 15 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 95. СУ „Проф. Иван Шишманов“ Учители в ГЦОУД за 5 и 6 клас – по чл. 68, т. 1 – по / 1/2 щат, 2 места/ 31 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9450365
18.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по биология / 432 часа – 0,5 щат и лекторски часове/ 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
18.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по немски 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
18.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Ръководител ИКТ 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
18.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Ръководител ИКТ 1 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
17.07.2019 123 СУ „Стефан Стамболов“ Учител, начален етап 1-4 клас 2 5 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/9203023
17.07.2019 123 СУ „Стефан Стамболов“ Учител, начален етап – ЦДО 1-4 клас 5 5 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/9203023
17.07.2019 123 СУ „Стефан Стамболов“ Учител ПГ 5 годишни, полудневна 1 5 Септември 2019 – 00:00 ч. 02/9203023
17.07.2019 ПГСС „Бузема“ Учител практическо обучение по ССМ 1 23 Август 2019 – 14:30 ч. 02/8563458
17.07.2019 ПГСС „Бузема“ Учител БЕЛ 1 4 Септември 2019 – 14:30 ч. 02/8563458
17.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Работник кухня 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769232
17.07.2019 ДГ №50 „Зайчето Куики“ Помощник-готвач 1 23 Август 2019 – 11:00 ч. 02/8229141 0884569251
17.07.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Учител по „Биология“ с Химия и Физика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8244815
17.07.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Учител по музика /226 часа лекторски/ 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8244815
17.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител музика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769232
17.07.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Учител по „Биология“ с Химия и Физика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8244815
17.07.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Учител по музика /226 часа лекторски/ 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8244815
17.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител музика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769232
17.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител детска градина 2 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769232
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Учител по Изобразително изкуство 1 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8229276 02/9208240
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Учител по технологии и предприемачество 1 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9208240 02/8229276
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Лектор по немски език / 208 лекторски часа/ 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8229276 02/9208240
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Учител по история и цивилизация 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9208240 02/8229276
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ ЗАС 1 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8229276 02/9208240
17.07.2019 ДГ №169 „Коледарче“ Детски учител 2 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221043
17.07.2019 ДГ №169 „Коледарче“ Готвач 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221043
17.07.2019 ДГ №169 „Коледарче“ Помощник-готвач 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221043
17.07.2019 27 СУ „Акад. Г. Караславов“ Начален учител „ПГ“ 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8244815
17.07.2019 ДГ №88 „Детски рай“ Психолог 1 25 Юли 2019 – 15:00 ч. 0884801616
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Учител по математика 1 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8229276 02/9208240
17.07.2019 43.ОУ „Христо Смирненски“ Лектор по физика /153 лекторски часа/ 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8229276 02/9208240
17.07.2019 53. ОУ „Николай Хрелков“ Учител прогимназиален етап – химия и опазване на околната среда, физика и астрономия и биология и здравно образование 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/9576989
17.07.2019 ДГ №88 „Детски рай“ Учител в детска градина 1 25 Юли 2019 – 16:00 ч. 0884801616
17.07.2019 ПГМЕ „Н.Й.Вапцаров“ Учител по математика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9831434 02/9839621
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Училищен психолог 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по математика 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по физика 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по история 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по биология /ЧиП/ 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по физика 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по история 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 119.СУ „Академик Михаил Арнаудов“ Учител по биология /ЧиП/ 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/4192516
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител кларинет / 1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител саксофон /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител фагот 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител ударни инструменти 3 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Диригент оркестър /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител акордеон / 1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител корепетитор 3 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител класическо пеене 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител поп и джаз пеене 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител камерна музика за дървени духови инструменти /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител арфа /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Счетоводител 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител класическа китара /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител флейта 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител обой 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител валдхорна 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител тромпет 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител по география 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител по солфеж 3 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител хармония 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител история на музиката 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител пиано 4 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител задължително пиано 3 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител клавирен съпровод / 1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител цигулка 2 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител виола 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител виолончело / 1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител по немски език /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 ДГ №128 „Феникс“ Учител, старши учител 1 22 Юли 2019 – 15:30 ч. 0889955071
16.07.2019 ДГ №47″Незабравка“ Помощник-възпитател 2 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801694
16.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ ЗАС 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9523016
16.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Заместник-директор административно-стопанска дейност 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9523016
16.07.2019 26. СУ „Йордан Йовков“ Учител по математика 1 28 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8570129
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител ЦДО 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 НМУ „Любомир Пипков“ Учител по АЕ 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9430003
16.07.2019 ПГТКИ гр. София Учител по спец. предмети- инженер-химик обувно и кожено-галантерийно производство 2 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8298177
16.07.2019 ПГТКИ гр. София Учител по спец. предмети – облекло от кожи и текстил – машинен инженер 2 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8298177
16.07.2019 ПГТКИ гр. София Учител по дизайн на облекло, обувки и чанти 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8298177
16.07.2019 ПГТКИ гр. София Учител по философия /1/2 щат/ или Учител по философия и история /1 щат/ 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8298177
16.07.2019 47.СУ „Христо Г. Данов“ Учител по ФВС 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9522228
16.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по АЕ 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
16.07.2019 ЧЦДГ „Мила“ Учител 2 30 Август 2019 – 00:00 ч. 0888669914
15.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Начален учител 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9874344 02/9319388
15.07.2019 ДГ №63 „Слънце“ Учител 2 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0886648784
15.07.2019 ДГ №104 „Моят свят“ Учител 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9833275 02/9833784
15.07.2019 ДГ №54 „Дъга“ Помощник-възпитател 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0888154251
15.07.2019 ДГ №104 „Моят свят“ Учител 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9833275 02/9833784
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по Химия и опазване на околната среда, биология и здравно образование 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Начален учител ЦДО 1 26 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по АЕ 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по Математика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по История /1/2 щат/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по Икономика, предприемачество, здравословни и безопасни условния на труд / 1/2 щат/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 134.СУ“Димчо Дебелянов“ Начален учител в група за целодневна организация на обучението  (I – IV клас) 2 26 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/9310686
15.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Учител по Информационни технологии 1 26 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ ЗАС – касиер  /по заместване/ 1 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Охрана 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по Технологии и предприемачество /0,5 щат/ 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по Изобразително изкуство /0,5 щат/ 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по „Философски цикъл“ /0,5 щат/ 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по БЕЛ / 0,5 щат/ 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по ФВС /0,5 щат/ 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител общообразователен предмет ЦДО 5-6 клас 1 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 1 Учител по ИТ 1 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 93.СУ „Александър Теодоров – Балан“ Учител по АЕ 1 23 Юли 2019 – 10:00 ч. 02/8722120
15.07.2019 ДГ №63 „Слънце“ Помощник на учителя 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0886648784
15.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Педагогически съветник  /1/2 щат/ 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9874344 02/9319388
15.07.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по Математика 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
15.07.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по АЕ 1 17 Юли 2019 – 12:00 ч. 0882476015
15.07.2019 ДГ №63 „Слънце“ Помощник на учителя 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0886648784
15.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Педагогически съветник  /1/2 щат/ 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9874344 02/9319388
15.07.2019 101 СУ „Бачо Киро“ Учител по Математика 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
15.07.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител в ГЦОУД 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
15.07.2019 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ Учител по Химия и биология 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059 02/9730756
15.07.2019 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ Учител по Философия с история или география 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059 02/9730756
15.07.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по История 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
15.07.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по АЕ 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
15.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по Химия и опазване на околната среда, биология и здравно образование 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
15.07.2019 ДГ №63 „Слънце“ Помощник-възпитател 3 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 0886648784
15.07.2019 3.СУ „Марин Дринов“ Учител по Руски език 1 29 Юли 2019 – 00:00 ч. 0888175335
15.07.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Учител в начален етап – ЦДО 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382926 02/9382862
15.07.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Лектор по музика 5-7 клас 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382926 02/9382862
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по Изобразително изкуство 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по Музика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Работник в кухня 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ДГ №79 „Слънчице“ Помощник-възпитател 3 26 Август 2019 – 17:00 ч. 0884801655
12.07.2019 ДГ №79 „Слънчице“ Чистач 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801655
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител Математика и информатика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по БЕЛ 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ЧОУ „Джани Родари“ Учител по Китайски език 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769230
12.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Авто транспортна техника /ДВГ/ 2 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
12.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по История 1 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
12.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по Немски език 1 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
12.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Детски учител 2 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
12.07.2019 ДГ №18″Детски свят“ Помощник-възпитател 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801403
12.07.2019 ДГ №79 „Слънчице“ Учител ДГ 2 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801655
12.07.2019 ДГ №79 „Слънчице“ Психолог 1 26 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801655
12.07.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по Физика и астрономия /54 лекторски часа/ 20 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
12.07.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по Биология и ЗО /72 лекторски часа/ 20 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
12.07.2019 НСУ „София“ Учител в подготвителна група 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895410685 0893512064 0894766378
12.07.2019 НСУ „София“ Начален учител 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895410685 0893512064 0894766378
12.07.2019 НСУ „София“ Учител по АЕ 2 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895410685 0893512064 0894766378
12.07.2019 НСУ „София“ Учител по Математика 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895410685 0893512064 0894766378
12.07.2019 НСУ „София“ Учител по Физика и математика 1 31 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895410685 0893512064 0894766378
12.07.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Икономист, управление на персонала 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8745506
12.07.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по Човекът и природата /170 лекторски часа/ 20 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
12.07.2019 62.ОУ“Христо Ботев“ Учител по Химия и опазване на околната среда /54 лекторски часа/ 20 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
12.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител начален етап  I – IV клас 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
12.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител ЦДО 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
12.07.2019 131.СУ „Климент Аркадиевич Тимирязев“ Учител в начален етап в ЦДО 2 17 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/8747109
11.07.2019 ПГ по туризъм „Алеко Константинов“ – гр.Банкя Заместник-директор УД  /по заместване – чл.68, ал.1, т.3 от КТ/ 1 16 Юли 2019 – 16:00 ч. 0888901686
11.07.2019 ДГ №99 „Брезичка“ Учител в детска градина 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8590112
11.07.2019 ДГ № 117 „Надежда“ Учител 1 26 Юли 2019 – 16:00 ч. 0878843117 02/8749121
11.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Учител по Математика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
11.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Психолог 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
11.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Учител по Физика – VII клас /162 часа/ 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
11.07.2019 30.СУ „Братя Миладинови“ Учител в начален етап – ЦДО 3 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Физика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 ЧДГ „Алиса“ Детски учител 1 1 Август 2019 – 00:00 ч. 0887681815
10.07.2019 171.ОУ „Стоил Попов“ Учител начален етап 2 7 Август 2019 – 16:00 ч. 0884801734
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Информатика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Математика и информатика 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Английски език 2 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по История и география 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 ПГТЕ „Хенри Форд“ Учител по Химия и биология 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8284530 02/8221065 02/8221066
10.07.2019 34.ОУ „Стою Шишков“ Учител ИТ 1 5 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8594131
10.07.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Хигиенист 2 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
10.07.2019 81.СУ „Виктор Юго“ Портиер 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9745506
10.07.2019 68.СУ „Академик Никола Обрешков“ Ресурсен учител 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059 02/9730756
10.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по Професионално обучение 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
10.07.2019 12.СУ „Цар Иван Асен II“ Учител по технология и предприемачество /1/2 щат/ 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 029437952
10.07.2019 12.СУ „Цар Иван Асен II“ Учител начален етап – ЦДО 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9437952
10.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Начален учител ЦДО 1 19 Юли 2019 – 10:00 ч. 0884801665
10.07.2019 5.ОУ „Иван Вазов“ Хигиенист 1 19 Юли 2019 – 10:00 ч. 0884801665
10.07.2019 199.ОУ „Свети Апостол Йоан Богослов“ Начален учител I – IV клас – ЦДО 3 12 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9466956
10.07.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Технически секретар 1 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
10.07.2019 199.ОУ „Свети Апостол Йоан Богослов“ Учител прогимназиален етап математика, ИТ 1 12 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9466956
10.07.2019 150.ОУ „Цар Симеон Първи“ Заместник-директор по учебна дейност 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8796663
10.07.2019 150.ОУ „Цар Симеон Първи“ Учител по математика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8796663
10.07.2019 150.ОУ „Цар Симеон Първи“ Учител по Биология и здравно образование 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8796663
10.07.2019 150.ОУ „Цар Симеон Първи“ Учител по Информационни технологии 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8796663
10.07.2019 54.СУ „Св.Иван Рилски“ Учител по БЕЛ 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 029381187
10.07.2019 16.ОУ „Райко Жинзифов“ Ресурсен учител 1 28 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9387015
10.07.2019 16.ОУ „Райко Жинзифов“ ПДУД 1 28 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9387015
10.07.2019 ДГ №101 „Ябълкова градина“ Учител 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801685
09.07.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по Немски език 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
09.07.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по Математика 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
09.07.2019 192.СУ „Христо Ботев“ Учител по БЕЛ 1 25 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9922093
09.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по БЕЛ 1 17 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
09.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по История и География 1 17 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
09.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по Математика 1 17 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
09.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по ФВС 1 17 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
09.07.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по Професионална подготовка /компютърна техника и технологии/ 1 17 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/8720047
09.07.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител в група за ЦОУД 3 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
09.07.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Учител по БЕЛ 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
09.07.2019 133.СУ „А.С.Пушкин“ Учител по История и цивилизация на АЕ или ФЕ 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
09.07.2019 44. СУ „Неофит Бозвели“ Психолог 1 31 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8452782
09.07.2019 160.ОУ „Кирил и Методий“ Учител по изобразително изкуство / 190 часа/ 5 Август 2019 – 00:00 ч. 0877719425
09.07.2019 160.ОУ „Кирил и Методий“ Учител по технология и предприемачество  /138 часа/ 5 Август 2019 – 00:00 ч. 0877719425
09.07.2019 88.СУ „Димитър Попниколов“ Учител по АЕ 1 12 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/9560749
09.07.2019 160.ОУ „Кирил и Методий“ Учител ЦДО 2 5 Август 2019 – 00:00 ч. 0877719425
09.07.2019 Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“ Учител по Немски език 1 23 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8283679
09.07.2019 Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“ Хигиенист 1 23 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8283679
09.07.2019 ДГ №144 „Ханс Кристиан Андерсен“ Помощник – възпитател 1 16 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/9791765
09.07.2019 2.СУ „Акад.Емилиян Станев“ Учител по АЕ 1 18 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9556252
09.07.2019 120.ОУ „Георги Сава Раковски“ Учител по изобразително изкуство 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8665680
09.07.2019 120.ОУ „Георги Сава Раковски“ Учител по български език и литература 1 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8665680
09.07.2019 Втора английска езикова гимназия „Томас Джеферсън“ Учител по музика  /1/2 щат/ 23 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8283679
09.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Хигиенист 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9874344 02/9319388
09.07.2019 142.ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по БЕЛ 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
09.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Учител по АЕ 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
09.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Учител по математика 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
09.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Учител по ФВС 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
09.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Начален учител 3 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
09.07.2019 149 СУ „Иван Хаджийски“ Ресурсен учител 1 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0894442591
09.07.2019 ДГ №2 „Звънче“ Учител 1 31 Юли 2019 – 13:00 ч. 0894770421
09.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по математика /1/2/ щат 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
09.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Учител по БЕЛ 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
09.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Лаборант 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
09.07.2019 ПГЕБ „Проф. д-р Асен Златаров“ Хигиенист 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8575027
09.07.2019 10.СУ „Теодор Траянов“ Учител по математика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
09.07.2019 ДГ №2 „Звънче“ Учител 1 31 Юли 2019 – 13:00 ч. 0894770421
09.07.2019 ДГ №2 „Звънче“ Гехнически секретар  /1/2 щат/ 31 Юли 2019 – 13:00 ч. 0894770421
09.07.2019 141. ОУ „Народни будители“ Учител по биология и география /лектор/ 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8960100
09.07.2019 141. ОУ „Народни будители“ Учител по физика и химия /лектор/ 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8960100
09.07.2019 156. ОУ „Васил Левски“ Учител по БЕЛ 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9947035
09.07.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по география и икономика 1 19 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895740446
09.07.2019 ДГ №124 „Бърборино“ Учител 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 029522028
09.07.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Учител в ЦДО начален етап 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382926
09.07.2019 63.ОУ „Христо Ботев“ Учител по музика /лекторски/ 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382926
09.07.2019 141. ОУ „Народни будители“ Начален учител 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8960100
09.07.2019 141. ОУ „Народни будители“ Учител ЦДО 2 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 028960100
09.07.2019 ПГФК „Княгиня Евдокия“ Пазач, невъоръжена охрана /1/2/ щат 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8739500
09.07.2019 170.СУ „Васил Левски“ Учител по математика или природоматематически науки 1 19 Юли 2019 – 17:00 ч. 0895740446
08.07.2019 40 СУ „Луи Пастьор“ Учител ЦДО 2 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8265908
08.07.2019 40 СУ „Луи Пастьор“ Бибилиотекар/Домакин 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8265908
08.07.2019 40 СУ „Луи Пастьор“ Хигиенист 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8265908
08.07.2019 ДГ №84 „Детелина“ Учител 1 31 Юли 2019 – 11:30 ч. 02/9561079 02/9561069
08.07.2019 163.ОУ „Черноризец Храбър“ Начален учител 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9782394
08.07.2019 51.СУ „Елисавета Багряна“ Хигиенист 3 2 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9520545
08.07.2019 ЦСОП „Проф.Димитър Кацаров“ Учител ЦДО 1 7 Август 2019 – 11:15 ч. 0884942785
08.07.2019 40 СУ „Луи Пастьор“ Учител по ФВС 1 30 Юли 2019 – 11:15 ч. 02/8265908
08.07.2019 НПГПТО „М.В.Ломоносов“ Учител по физика и астрономия 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8056949
08.07.2019 НПГПТО „М.В.Ломоносов“ Учител по теория и практика – компютърна техника и технологии 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8056949
08.07.2019 НПГПТО „М.В.Ломоносов“ Учител по АЕ 1 16 Август 2019 – 16:00 ч. 02/8056949
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Помощник възпитател 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Педагог в детска ясла 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Медицинска сестра в детска ясла 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Работник в кухня 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител 2 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
08.07.2019 ЧДГ „Джани РоДари“ Учител по музика 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 0896769243
05.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител ЦДО 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
05.07.2019 дг №108 Детско царство Психолог 1 26 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/9791512
05.07.2019 СГСАГ „Христо Ботев“ Учител по музика /1/2 щат/ 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8661271
05.07.2019 ДГ №93 „Чуден свят“ Учител 1 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8562869
05.07.2019 ДГ №93 „Чуден свят“ Медицинска сестра 2 23 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8562869
05.07.2019 19.СУ „Елин Пелин“ Учител по математика и физика 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 029523016
05.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Учител подготвителна група 1 17 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9874344 02/9319388
05.07.2019 76.ОУ „Уилям Сароян“ Педагогически съветник /1/2 щат/ 17 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9874344 02/9319388
05.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител по математика 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
05.07.2019 55.СУ „Петко Каравелов“ Учител начален етап  I – IV клас 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
05.07.2019 ПГ по транспорт „Макгахан“ Ръководител направление ИКТ 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8720108
05.07.2019 ПГ по транспорт „Макгахан“ Учител по математика и физика 1 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8720108
05.07.2019 6. ОУ „Граф Н.П. Игнатиев“ Ресурсен учител /1/2 щат/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881713
05.07.2019 6. ОУ „Граф Н.П. Игнатиев“ Ресурсен учител /1/2 щат/ 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881713
05.07.2019 дг №108 Детско царство Помощник-възпитател 3 26 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/791512
05.07.2019 85.СУ „Отец Паисий“ Начален учител ЦДО 1 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
05.07.2019 ДГ №96 „Росна китка“ Учител 2 17 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801610
05.07.2019 203 ПЕГ „Свети Методий“ Учител по испански 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
05.07.2019 ПГ по транспорт „Макгахан“ Учител по АЕ 2 16 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8720108
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по философия /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по математика 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по история 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по практика – кулинарство 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по практика – дървообработване 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Възпитател сменно-нощен – жена 4 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Възпитател начален етап 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 137 СУ „Ангел Кънчев“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 12:00 ч. 02/8257353
04.07.2019 137 СУ „Ангел Кънчев“ Учител по биология 1 30 Август 2019 – 12:00 ч. 02/8257353
04.07.2019 137 СУ „Ангел Кънчев“ Учител по немски език 1 30 Август 2019 – 12:00 ч. 02/8257353
04.07.2019 137 СУ „Ангел Кънчев“ Възпитател 1 30 Август 2019 – 12:00 ч. 02/8257353
04.07.2019 137 СУ „Ангел Кънчев“ Хигиенистки 3 30 Август 2019 – 12:00 ч. 02/8257353
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Възпитател 3 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по география 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Рехабилитатор 3 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 СУУУС „Проф. д-р Дечо Денев“ Учител по БЕЛ 1 30 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8556117
04.07.2019 ПГИИРЕ „Михай Еминеску“ Учител по биология и ЗО /0,5 щат/ 16 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9201203
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Учител начален етап 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 29 СУ „Кузман Шапкарев“ Лектор по изобразително изкуство 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8310170
04.07.2019 29 СУ „Кузман Шапкарев“ Учител в начален етап 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8310170
04.07.2019 ПГИИРЕ „Михай Еминеску“ Учител по биология и ЗО /0,5 щат/ 16 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9201203
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Учител начален етап 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Учител начален етап – ЦОУД 2 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Учител по математика 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Учител по БЕЛ /0,5 щат/ 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 10 СУ „Теодор Траянов“ Библиотекар 1 24 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9743234
04.07.2019 29 СУ „Кузман Шапкарев“ Учител по география и икономика 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8310170
04.07.2019 ПГИИРЕ „Михай Еминеску“ Учител по математика и ИТ 1 16 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9201203
04.07.2019 48 ОУ „Йосиф Ковачев“ Учител по физика и химия /0,5 щат/ 9 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8313087
04.07.2019 48 ОУ „Йосиф Ковачев“ Учител по технологии и предприемачество 9 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8313087
04.07.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител в подготвителна група 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
04.07.2019 ДГ № 21 „Ежко Бежко“ Учител 2 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9791696
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Учител по хореография 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 48 ОУ „Йосиф Ковачев“ Библиотекар 1 9 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8313087
04.07.2019 48 ОУ „Йосиф Ковачев“ Учител в начален етап – ГЦОУД 2 9 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8313087
04.07.2019 48 ОУ „Йосиф Ковачев“ Учител по математика 1 9 Август 2019 – 16:30 ч. 02/8313087
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Учител по математика и ИТ 2 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Учител по английски език в начален етап 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Начален учител 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Учител в ЦУОД 7 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 49-то ОУ „Бенито Хуарес“ Учител по БЕЛ 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8472240
04.07.2019 38 ОУ „Васил Априлов“ Учител по английски език 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884334110
4.07.2019 38 ОУ „Васил Априлов“ Учител по немски език 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884334110
04.07.2019 38 ОУ „Васил Априлов“ Лектор по руски език 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884334110
04.07.2019 38 ОУ „Васил Априлов“ Лектор по френски език 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884334110
04.07.2019 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Учител ЦДО в начален етап 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9782394
04.07.2019 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Учител ЦДО в прогимназиален етап /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9782394
04.07.2019 54 СУ „Св. Иван Рилски“ Учител по математика 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
04.07.2019 54 СУ „Св. Иван Рилски“ Учител по информатика и информационни технологии 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
04.07.2019 ДГ № 161 „Ласка“ Учител 1 10 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801675
04.07.2019 38 ОУ „Васил Априлов“ Учител по математика и информационни технологии 1 31 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884334110
04.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по химия и биология 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
04.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по английски език 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
04.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по математика 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
04.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по история  /1/2 щат/ 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
04.07.2019 НГПИ „Свети Лука“ Учител по икономика, предприемачество и здравословни и безопасни условия на труд /0,5 щат/ 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9319050
04.07.2019 Първа АЕГ Учител по английски език 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9442181
04.07.2019 Първа АЕГ Учител по биология и здравно образование на английски език 1 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9442181
04.07.2019 Първа АЕГ Учител по изобразително изкуство 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9442181
04.07.2019 Софийска професионална гимназия по туризъм Учител по история и география 1 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9833692
04.07.2019 Софийска професионална гимназия по туризъм Учител по музика /0,5 щат/ 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9833692
04.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Портиер 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
04.07.2019 Софийска професионална гимназия по туризъм Учител по немски език /0,5 щат/ 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9833692
04.07.2019 Софийска професионална гимназия по туризъм Учител по изобразително изкуство /0,5 ЩАТ/ 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9833692
04.07.2019 11 ОУ Св. Пимен Зографски Учител по физика и математика /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8627248
04.07.2019 11 ОУ Св. Пимен Зографски Учител по изобразително изкуство /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8627248
04.07.2019 11 ОУ Св. Пимен Зографски Учител по БЕЛ /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8627248
04.07.2019 68 СУ“Акад. Никола Обрешков“ Учител по музика 1 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059
04.07.2019 68 СУ“Акад. Никола Обрешков“ Учител по философия и история/география 1 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059
04.07.2019 68 СУ“Акад. Никола Обрешков“ Учител по физика и математика 1 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9785059
04.07.2019 11 ОУ Св. Пимен Зографски Учител в начален етап в ЦУОД 2 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8627248
03.07.2019 26 СУ „Йордан Йовков“ Учител по музика /0,5 щат/ 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8570129
03.07.2019 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Помощник на учителя в подготвителен клас /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9782394
03.07.2019 СМГ „Паисий Хилендарски“ Учител по математика 1 12 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
03.07.2019 СМГ „Паисий Хилендарски“ Учител по математика и информатика 1 12 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
03.07.2019 СМГ „Паисий Хилендарски“ Учител по информатика 2 12 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
03.07.2019 СМГ „Паисий Хилендарски“ Завеждащ административна служба 1 12 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/4442000
03.07.2019 ДГ № 19 „Света София“ Учител/Старши учител 1 19 Август 2019 – 00:00 ч. 0884801531
03.07.2019 163 ОУ „Черноризец Храбър“ Учител в начален етап ЦДО 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9782394
03.07.2019 5 Вечерно СУ“П.Пенев“ Учител по физика и математика /0,5 щат/ 29 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9835069
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по музика 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Работник в кухня 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по БЕЛ 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по история и география 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по китайски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по немски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител по изобразително изкуство 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по ФВС 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
02.07.2019 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“ Учител по биология и химия 1 8 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/9710056
02.07.2019 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“ Учител по БЕЛ 1 8 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/9710056
02.07.2019 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“ Учител по испански език 1 8 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/9710056
02.07.2019 157 ГИЧЕ „Сесар Вайехо“ Учител по математика 1 8 Юли 2019 – 15:00 ч. 02/9710056
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Логопед 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Начален учител 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 ЧОУ „Джани РоДари“ ЕООД Учител  по математика и информатика 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9709363
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по философски цикъл 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 118 СУ „Академик Людмил Стоянов“ Учител по история и география 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9740029
02.07.2019 ДГ № 36 „Пеперуда“ Учител 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9790932
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по технологии и предприемачество 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител  начален етап ЦДО 1 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по руски език 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Образователен медиатор 1 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по БЕЛ 1 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по музика /0,5 щат/ 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Заместник-директор учебна дейност 1 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Педагогически съветник 1 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 113 СУ“Сава Филаретов“ Учител по изобразително изкуство 24 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8221063
02.07.2019 ДГ № 107 „Бон-бон“ Детски учител 3 19 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9521797
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Ръководител ИКТ 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Учител по математика 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Учител по биология и здравно образование 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Учител по английски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Учител по немски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 203 ПЕГ „Св. Методий“ Учител по история и цивилизации 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801431
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител по химия и опазване на околната среда 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител по човекът и природата 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 59 ОУ „Васил Левски“ Учител по математика и информационни технологии 1 26 Юли 2019 – 15:30 ч. 02/9366716
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител по математика и физика 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Начален учител в ЦДО 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Начален учител с английски език 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител в подготвителна група 1 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител по биология и здравно образование 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 108 СУ „Никола Беловеждов“ Ръководител направление 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8892427
02.07.2019 86 ОУ „Св. Климент Охридски“ Учител по история 2 Август 2019 – 00:00 ч. 0895538441
02.07.2019 ПГАВТ „А.С.ПОПОВ“ Учител по английски език 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8221186
02.07.2019 ПГАВТ „А.С.ПОПОВ“ Учител по история и география 1 26 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8221186
02.07.2019 ДГ № 103 „Патиланско царство“ Учител 1 1 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9452798
02.07.2019 ДГ № 103 „Патиланско царство“ Психолог педагог 1 1 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9452798
02.07.2019 108 СУ „Никола Беловеждов“ Учител по английски и руски език 1 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8892427
02.07.2019 108 СУ „Никола Беловеждов“ Учител в ЦДО 5 11 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8892427
02.07.2019 54 СУ „Св. Иван Рилски“ Охрана 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
02.07.2019 54 СУ „Св. Иван Рилски“ Хигиенистка 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
02.07.2019 ЦСОП „Проф. Димитър Кацаров“ Логопед 1 7 Август 2019 – 00:00 ч. 0884942785
02.07.2019 ЦСОП „Проф. Димитър Кацаров“ Общ работник 1 7 Август 2019 – 00:00 ч. 0884942785
02.07.2019 101. СУ „БАЧО КИРО“ Учител ЦДО 4 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
02.07.2019 101. СУ „БАЧО КИРО“ Учител по математика 1 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
02.07.2019 101 СУ „БАЧО КИРО“ Учител по английски език 1 9 Юли 2019 – 00:00 ч. 0882476015
02.07.2019 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ Начален учител в ЦДО 3 19 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9613436
02.07.2019 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ Учител по математика и физика 1 19 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9613436
02.07.2019 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ Учител по БЕЛ 1 19 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9613436
02.07.2019 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ Учител по английски език 1 19 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9613436
02.07.2019 64 ОУ „Цар Симеон Велики“ Учител по ЧП, Биология и ЗО и Химия и ООС 1 19 Август 2019 – 00:00 ч. 02/9613436
02.07.2019 ДГ № 109 „Зорница“ Учител 1 12 Юли 2019 – 16:00 ч. 0879248617
02.07.2019 133 СУ „А.С.Пушкин“ Учител по история на АЕ/ФЕ /0,5 щат/ 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
02.07.2019 133 СУ „А.С.Пушкин“ Лектор по история на ФЕ 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
02.07.2019 133 СУ „А.С.Пушкин“ Лектор по география на ФЕ 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9881131
02.07.2019 ДГ № 67 „Чучулига“ Учител 2 12 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8563057
02.07.2019 54 СУ „Св. Иван Рилски“ ЗДУД – начален учител 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381187
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по математика и информатика 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Начален учител 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Начален учител в ЦДО 3 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител в ЦДО прогимназиален етап 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Ресурсен учител с логопедия 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по испански език 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по физика и астрономия 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по биология и здравно образование 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 19 СУ „Елин Пелин“ Начален учител 3 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9523016
01.07.2019 19 СУ „Елин Пелин“ Начален учител ЦДО 3 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9523016
01.07.2019 19 СУ „Елин Пелин“ Учител по английски език – начален етап 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9523016
01.07.2019 19 СУ „Елин Пелин“ Учител по немски език – прогимназиален етап 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9523016
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по български език и литература 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 121 СУ „Георги Измирлиев“ Учител по английски език 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/4236130
01.07.2019 102 ОУ „Панайот Волов“ Учител по английски език в начален етап 1 14 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9381073
01.07.2019 17 СУ „Дамян Груев“ Учител в ЦДО 1 17 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8217188
01.07.2019 17 СУ „Дамян Груев“ Учител по математика 1 17 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8217188
01.07.2019 17 СУ „Дамян Груев“ Учител по информационни технологии 1 17 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8217188
01.07.2019 ДГ № 112 „Детски свят“ Шофьор 1 10 Август 2019 – 13:00 ч. 02/9592933
01.07.2019 ДГ № 112 „Детски свят“ Помощник-възпитател 1 10 Август 2019 – 13:00 ч. 02/9592933
01.07.2019 22 СЕУ „Г. С. Раковски“ Учител по математика 1 10 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9522118
01.07.2019 ДГ № 124 „Бърборино“ Ресурсен учител /0,5 щат/ 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9522028
01.07.2019 62 ОУ „Хр. Ботев“ Начален учител – ЦДО 2 10 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
01.07.2019 55 СУ „Петко Каравелов“ Учител по музика 1 7 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
01.07.2019 55 СУ „Петко Каравелов“ Учител подготвителна група 1 7 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8771297
01.07.2019 153 СУ „Неофит Рилски“ Учител по музика 8 Юли 2019 – 00:00 ч. 0879848316
01.07.2019 73 СУ „Владислав Граматик“ Учител по руски език /0,5 щат/ 8 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8599510
01.07.2019 73 СУ „Владислав Граматик“ Учител по история и цивилизации 1 8 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8599510
01.07.2019 73 СУ „Владислав Граматик“ Учител начален ета  – ЦДО 1 8 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8599510
01.07.2019 28 СУ „А. Константинов“ Учител в ГЦДО – 5 клас 2 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884801572
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител в гимназиален етап по биология и здравно образование и химия и опазване на околната среда 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител в гимназиален етап по изобразително изкуство с допълване на часовете по технологии и предприемачество 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител в гимназиален етап по физическо възпитание и спорт 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Д-р Петър Берон“ – гр. Прага, Чешка република Учител в гимназиален етап по география и икономика с допълване на часовете по биология и здравно образование 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Д-р Петър Берон“ – гр. Прага, Чешка република Учител в начален етап /в група за ЦДО/ 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител в начален етап 2 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител по български език и литература в гимназиален етап 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител по английски език в гимназиален етап 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
01.07.2019 Българско средно училище „Христо Ботев“ – гр. Братислава, Словакия Учител по математика в гимназиален етап с допълване на часове по информатика и информационни технологии 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9217428
28.06.2019 СГСАГ „ХРИСТО БОТЕВ“ Учител по философия 1 9 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8661271
28.06.2019 СГСАГ „ХРИСТО БОТЕВ“ Учител по биология и химия 1 9 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8661271
28.06.2019 СГСАГ „ХРИСТО БОТЕВ“ Учител по физика и астрономия 1 9 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8661271
28.06.2019 63 ОУ „Христо Ботев“ Учител в ЦДО в начален етап 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382996
28.06.2019 63 ОУ „Христо Ботев“ Учител по математика 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382996
28.06.2019 63 ОУ „Христо Ботев“ Лектор по музика 5-7 клас 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9382996
28.06.2019 ДГ № 100 „Академик Пенчо Райков“ Учител 1 30 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9442516
28.06.2019 81 СУ „Виктор Юго“ Учител по информационни технологии 1 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8745506
28.06.2019 81 СУ „Виктор Юго“ Учител по БЕЛ 1 26 Юли 2019 – 18:00 ч. 02/8745506
28.06.2019 81 СУ „Виктор Юго“ Учител по технологии и предприемачество 1 26 Юли 2019 – 18:00 ч. 02/8745506
28.06.2019 84 ОУ „Васил Левски“ Старши учител/Учител по история и цивилизация 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9928044
28.06.2019 84 ОУ „Васил Левски“ Учител/Старши учител по английски език /0,5 щат/ 26 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9928044
28.06.2019 ЧПСУ „Свети Наум“ Учител по английски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9590141
28.06.2019 7 СУ „Свети Седмочисленици“ Учител по английски език в гимназиален етап 2 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9876370
28.06.2019 7 СУ „Свети Седмочисленици“ Учител по БЕЛ в гимназиален етап 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9876370
28.06.2019 7 СУ „Свети Седмочисленици“ Учител по ФВС 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9876370
28.06.2019 7 СУ „Свети Седмочисленици“ Начален учител 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9876370
28.06.2019 7 СУ „Свети Седмочисленици“ Учител в предучилищна група 1 8 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9876370
28.06.2019 32.СУИЧЕ „Св.Климент Охридски“ Учител по БЕЛ 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9874358
28.06.2019 СГСАГ „ХРИСТО БОТЕВ“ Заместник директор учебно-производствена дейност 1 9 Юли 2019 – 18:15 ч. 02/8661271
28.06.2019 СГСАГ „ХРИСТО БОТЕВ“ Учител по английски език 1 9 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8661271
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Чистач 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител по „Философски цикъл“ 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител по История и цивилизация 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител по английски език 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител по музика /0,5 щат/ 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител по изобразително изкуство /05, щат/ 15 Юли 2019 – 15:45 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител теоретично обучение по телекомуникации 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ПГ по телекомуникации Учител теоретично обучение по компютърни мрежи 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8688050
28.06.2019 ДГ № 167 „Малкият принц“ Помощник възпитател 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9521610
28.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по български език и литература /05, щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
28.06.2019 ЧСУЧП „Абрахам Линкълн“ Учител по български език и литература 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 0884206110
28.06.2019 ДГ № 167 „Малкият принц“ Учител 1 15 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9521610
28.06.2019 ДГ № 155 „Веселина“ Учител 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8700538
28.06.2019 81 СУ „Виктор Юго“ Учител по немски език 1 26 Юли 2019 – 18:00 ч. 02/8745506
27.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по руски език /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
27.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по история и цивилизации /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
27.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по география и икономика 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
27.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по биология и здравно образование 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
27.06.2019 103 -то ОУ „Васил Левски“ Учител по музика /0,5 щат/ 30 Август 2019 – 17:30 ч. 02/9270608
27.06.2019 НПМГ „Академик Любомир Чакалов“ Учител по биология 1 2 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8622966
27.06.2019 НПМГ „Академик Любомир Чакалов“ Учител по история 1 2 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8622966
27.06.2019 62 ОУ „Хр. Ботев“ Учител начален етап 1 10 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801720
27.06.2019 30 СУ „Братя Миладинови“ Ресурсен учител 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
27.06.2019 30 СУ „Братя Миладинови“ Учител по ангийски език 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8221785
27.06.2019 ДГ № 152 „Люляче“ Заместник-директор по учебна дейност 1 28 Юни 2019 – 16:00 ч. 0884801689
27.06.2019 122 ОУ „Н. Лилиев“ Учител по математика и информационни технологии 1 3 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8650374
7.06.2019 ДГ № 152 „Люляче“ Заместник-директор по учебна дейност 1 28 Юни 2019 – 16:00 ч. 0884801689
27.06.2019 122 ОУ „Н. Лилиев“ Учител по математика и информационни технологии 1 3 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8650374
27.06.2019 НФСГ Учител по френски език 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
27.06.2019 НФСГ Учител по биология и химия /биология и физика/химия и физика 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
27.06.2019 НФСГ Хигиенист 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
27.06.2019 ДГ № 47 „Незабравка“ ЗДУД 1 30 Юни 2019 – 00:00 ч. 0884801694
27.06.2019 ДГ № 85 „Родина“ Детски учител 2 29 Юли 2019 – 17:00 ч. 0884801414
27.06.2019 НФСГ Учител по математика 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
27.06.2019 НФСГ Учител по английски език 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8662013
27.06.2019 134 СУ „Д. Дебелянов“ Заместник-директор УД 1 10 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/9310686
27.06.2019 ПГ по текстил и моден дизайн Учител по математика 1 8 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8523411
27.06.2019 ПГ по текстил и моден дизайн Учител по история 1 8 Юли 2019 – 14:30 ч. 02/8523411
27.06.2019 ПГ по текстил и моден дизайн Учител по история 1 8 Юли 2019 – 14:30 ч. 02/8523411
27.06.2019 4 ОУ „Проф. Джон Атанасов“ Учител ЦДО в начален етап по заместване 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8899726
27.06.2019 4 ОУ „Проф. Джон Атанасов“ Заместник директор Учебно-възпитателна дейност 1 10 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8899726
27.06.2019 ПГ по текстил и моден дизайн Учител по английски език 1 8 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8523411
27.06.2019 ПГ по текстил и моден дизайн Учител по графичен дизайн /0,5 щат/ 8 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8523411
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител по география и икономика 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител по информационни технологии – по заместване 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Хигиенист 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Помощник възпитател 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ ЗДАСД 1 20 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Начален учител ЦДО – 2 клас 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител по биология и здравно образование 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител по физика и астрономия 1 23 Август 2019 – 00:00 ч. 02/8562843
27.06.2019 200 ОУ „Отец Паисий“ Учител ЦДО в прогимназиален етап – хуманитарни науки, природоматематически науки или чужд език /0,5 щат/ 5 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9926224
27.06.2019 56 СУ „Проф. К. Иречек“ Учител ЦДО 5 2 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8261177
27.06.2019 56 СУ „Проф. К. Иречек“ Учител по АЕ с НЕ 1 2 Юли 2019 – 12:45 ч. 02/8261177
27.06.2019 56 СУ „Проф. К. Иречек“ Ръководител на направление ИКТ 1 2 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8261177
27.06.2019 200 ОУ „Отец Паисий“ Учител ЦДО в начален етап с италиански език /0,5 щат/ 5 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9926224
27.06.2019 132 СУ „Ваня Войнова“ Учител по английски език 1 23 Август 2019 – 13:00 ч. 02/8562843
26.06.2019 33 ЕГ „Света София“ Учител по китайски език 12 Юли 2019 – 14:00 ч.
26.06.2019 33 ЕГ „Света София“ Учител по ФВС /по чл. 68, ал, 1 от КТ/ 1 12 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/8241131
26.06.2019 33 ЕГ „Света София“ Учител по английски език 1 12 Юли 2019 – 14:00 ч. 02/8241131
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител по химия и ООС и човекът и природата 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител по биология и здравно образование 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител по руски език 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител ЦДО прогимназиален етап 2 11 Юли 2019 – 16:00 ч.
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител по музика /0,5 щат/ 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
26.06.2019 74 СУ „Гоце Делчев“ Учител по математика 1 5 Юли 2019 – 12:00 ч. 02/9346617
26.06.2019 51 СУ „Елисавета Багряна“ Учител по история и цивилизация 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9520545
26.06.2019 51 СУ „Елисавета Багряна“ Учител по математика 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9520545
26.06.2019 85 СУ „Отец Паисий“ Учител по информационни технологии 1 11 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9458164
26.06.2019 ДГ № 65 „Слънчево детство“ Детски учител 1 20 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8718154
26.06.2019 ДГ № 65 „Слънчево детство“ Помощник възпитател 2 20 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/8718154
26.06.2019 202 ОУ „Христо Ботев“ Учител в начален етап 3 3 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9924205
26.06.2019 202 ОУ „Христо Ботев“ Учител ЦДО 1 3 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/9924205
26.06.2019 ДГ № 184 „Мечо Пух“ Заместник-директор УД /0,5 щат/ 30 Юни 2019 – 00:00 ч. 0884801510
26.06.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по професионална подготовка /компютърна техника и технологии/ 1 5 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8720047
26.06.2019 ДГ № 184 „Мечо Пух“ Ресурсен учител /0,5 щат/ 30 Юни 2019 – 00:00 ч. 0884801510
26.06.2019 ДГ № 184 „Мечо Пух“ Заместник-директор УД /0,5 щат/ 30 Юни 2019 – 00:00 ч. 0884801510
26.06.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по английски език 1 5 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8720047
26.06.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по история и география 1 5 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8720047
26.06.2019 СПГЕ „Джон Атанасов“ Учител по програмиране, информатика и информационни технологии /0,5 щат/ 5 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/8720047
26.06.2019 142 ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по ФВС 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
26.06.2019 142 ОУ „Веселин Ханчев“ Учител в група ЦДО в начален етап 6 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
26.06.2019 142 ОУ „Веселин Ханчев“ Учител по английски език в начален етап 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Помощник-учител 1 2 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Начален учител 2 2 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Учител по история и цивилизация /0,5 щат/ 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Учител по технологии и предприемачество /0,5 щат/ 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Учител по математика или математика и информатика 1 5 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 142 ОУ „Веселин Ханчев“ Заместник-директор УД 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
26.06.2019 142 ОУ „Веселин Ханчев“ Психолог 1 4 Юли 2019 – 00:00 ч. 0885112689
26.06.2019 35 СЕУ „Добри Войников“ Помощник-учител /0,5 щат/ 2 Юли 2019 – 00:00 ч. 02/9633731
26.06.2019 Софийска професионална гимназия по туризъм Пазач – портиер /по заместване/ 1 27 Юни 2019 – 12:00 ч. 02/9833692
26.06.2019 ДГ № 65 „Слънчево детство“ Учител по музика /0,5 щат/ 20 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8718154
25.06.2019 41 0У „Св. Патриарх Евтимий“ Ресурсен учител 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9890127
25.06.2019 41 0У „Св. Патриарх Евтимий“ Учител по математика 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9890127
25.06.2019 41 0У „Св. Патриарх Евтимий“ Учител в полуинтернатна група 1 19 Юли 2019 – 16:00 ч. 02/9890127
25.06.2019 ДГ № 165 „Латинка“ Общ работник 1 12 Юли 2019 – 17:00 ч. 02/8720102
25.06.2019 144 СУ „Народни будители“ Учител по история 2 12 Юли 2019 – 16:30 ч. 02/8774457